Valve, El Konsolu Steam Deck’te En Çok Oynanan Oyunları Açıkladı: Zirve Şaşırtmıyor!

Valve’ın ilk olarak 2022 yılında piyasaya sürdüğü el konsolu Steam Deck, oyun meraklılarının ilgisini çekmiş ve kısa sürede başarı yakalamıştı. Dev şirket, şimdi ise Steam Deck’te oynanan oyunlarla ilgili veriler paylaştı.

Steam’in “Canlı Sıralamalar” özelliğine yepyeni bir bölüm eklendi. Bu bölüm, Steam Deck’te en çok oynanan oyunlara ulaşmanızı sağlıyor. Listenin, cihaza sahip oyun bulamayanlara çok yardımcı olacağını söylemek mümkün.

Steam Deck’te en çok oynananlar

  1. Elden Ring
  2. Stardew Valley
  3. Balatro
  4. Baldur’s Gate 3
  5. KINGDOM HEARTS -HD 1.5+2.5 ReMIX-
  6. Hades II
  7. Fallout 4
  8. Diablo IV
  9. Hades
  10. GTA 5

Listeye baktığımızda Steam Deck oyuncularının en çok oynadığı 10 oyunu görebiliyoruz. Son yılların en başarılı yapımlarından olan Elden Ring, el konsolunu kullananlar arasında en popüler konumda. Onu bir başka çok sevilen çiftçilik simülatörü Stardew Valley takip ediyor. Üçte ise kart oyunu Balatro var.

Valve’ın açıklamasına göre bu liste, diğerleri gibi günlük olarak güncellenecek. Listede 100 oyun bulunuyor. Fiyatlarını ve indirimlerini de görebiliyorsunuz. Ancak diğer listelerde olduğu gibi mevcut oyuncu sayısı ve 24 saatlik zirveyi görmek mümkün değil. Şirketin bu işlevi ekleyip eklemeyeceğini zamanla göreceğiz.

Listenin tamamına buradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir